Paslaugos

Kontraktinė gamyba (privati etiketė)

Kontraktinė gamyba – privačios etiketės gamyba.

Galime pasiūlyti aukštą produkcijos ir pakuotės kokybę dideliam ir mažesniam verslui.

Mūsų paslaugos apima darbus ne tik gamybos ir pakavimo, o taip pat ir ženklinimo bei žaliavų parinkimo.

Bendradarbiaujame ir su kitais gamintojais, gaminant produktus su klientų prekiniais ženklais, juos išpilstant į jūsų pasirinktas arba mūsų turimas taras.

Logistika

Mes siekiame, kad mūsų klientai būtų patenkinti ir dirbdami su mumis patirtų kuo mažiau rūpesčių, bei gautų kuo palankesnes kainas.

Mes galime pasirūpinti, kad pagaminus ir sufasavus klientų užsakytą produkciją, ji pasiektų jus kaip galima greičiau ir saugiau.

Jei pageidausite logistikos paslaugų, savo užsakymą gausite mūsų nuosavu arba patikimų ir laiko patikrintų partnerių transportu.

Sandėliavimas

Pageidaujant produkciją atsiimti ne iš karto vos pagaminus, klientų patogumui, prekes galime pasaugoti savo sandėliuose, kur jie saugiai ir tam tinkamomis (ne lauko) sąlygomis bus saugomi iki pageidaujamo atsiėmimo termino, tam kad klientai gautų užsakymą patogiausiu laiku.

Surenkame pavojingą panaudotą alyvą

oil oilpump pump

Siekdami kuo profesionalesnio bendradarbiavimo su savo klientais ne tik parenkame jų transporto priemonėms tinkamą alyvą, bet ir surenkame panaudotą alyvą.

Pakeisti alyvą nauja – tai kelis etapus turintis darbas. Pirmiausia turite žinoti savo transporto priemonės alyvos keitimo cikliškumą. Bet kuri alyva tinkamai tarnauja tik tam tikrą laiką, todėl atsižvelgdami į savo transporto priemonės charakteristiką, bei pasirinktos alyvos tipą, atidžiai sekite kada ateina metas keisti tepalus.

Būti atsakingu visai paprasta, tereikia pasirinkti naudotis patikimomis gamtos saugojimo priemonėmis ir patikimais pagalbininkais kaip UAB Dasta!

Dasta © 2023 Visos teisės saugomos.